Jak to u mě probíhá

Portrét Svatba Miminka Fotografie

Portrét

Základem všeho je u mně přirozenost. Takže od chvíle, kdy se spolu setkáme, udělám vše pro to, abyste na fotografiích vypadali přirozeně a podle toho, k jakému účelu budou snímky sloužit. Váš vzhled, oblečení, výraz i pozici společně doladíme k dokonalosti. Budete-li si to přát, můžeme využít služeb profesionální vizážistky a stylistky. Retuš a úpravy fotografií jsou samozřejmostí.

Svatba

Vaše svatební fotografie zachycují jeden z nejdůležitějších momentů ve vašem životě. Udělám tedy vždy vše pro to, abyste na svůj velký den měli tu nejkrásnější vzpomínku, na fotografiích vypadali přirozeně a hlavně, abyste si fotografování užili. Proto se s vámi ještě před svatbou potřebuji setkat, popovídat si o vašich představách a říci si vše potřebné, aby vaše fotografie dopadly co nejlépe.

Miminka

Miminka jsou ty vaše největší poklady. Proto se i fotografování musí maximálně přizpůsobit jejich potřebám. A tak od vás už před focením zjišťuji, jaký má vaše děťátko denní režim, aby focení co nejlépe zvládlo. Ve vybavení mého ateliéru pak můžete počítat s měkoučkými plédy, polštáři, savými podložkami a v neposlední řadě s přímotopem, aby se vaše maličké cítilo jako v bavlnce.

Fotografie

Fotografování je jen začátek..... a tak i když už máme za sebou příjemné fotosetkání, má práce tím zdaleka nekončí. Přes výběr, úpravu a vystavení fotografí na stránkách se dostaneme k vašemu výběru těch, které chcete vytisknout, nebo jinak zpracovat. Proto i prvotřídní zpracování fotografií, fotoknih, fotopláten a jiných produktů neodmyslitelně patří k mým službám.